Blog

1. Web Tasarımında Temel İlkeler

Web tasarımda temel ilkeler denildiği zaman genel olarak başlıklara bakacak olursak; içeriği, tasarımı, tasarım neticesinde işlevsel olarak kullanılabilmesi, kullanıcı taraflı kolaylık ve genel olarak tarayıcılara uyumluluk olarak nitelendirilebilir.

2. Kayseri de Web Yazılımında Dikkat Edilecek Hususlar

Web yazılımı dilleri, HTML yapısı ile oluşturulan Web sayfalarına daha yetkin ve kullanımı genişleyen özellikler sağlamaya yardımcı kodlamalardır. Statik web sitelerinden farklı olarak Web sitesine sahip firma veya kullanıcı kendi...

3. Web Tasarımı Nedir Neden Yapılır

Web sayfasının son kullanıcı tarafında ara yüzünün görülebilmesi amacıyla hazırlanan kolay, anlatmak istediği bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilecek, işlevsel yapıya sahip ve hızlı şekilde hitap edebilecek yapıda oluşturulması web tasarımı kaba hatlarıyla tanımlar.

4. Web Tasarımlarında Özgünlük

Web tasarımı yapılırken hazır kalıpları kullanmak genellikle web üzerine çalışanların kolaylık açısından işine gelse de bu işin özgünlüğü tasarımların farklılığı açısından negatif bir etki meydana getirmektedir.

Hazır ş...

5. Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım sektöründe yer alan Aris Yazılım siz değerli müşterilerimize internette yer edinebilmek için en iyi hizmeti sunmak üzere yola çıkmıştır.  
DMCA.com Protection Status
2019 © Aris Yazılım